Sorunuz mu var? Bizi arayın +90 (0232) 716 91 94
Gezginlerin Tercihi - 2020 - TripAdvisor
Expand search form

Diğer Hizmetlerimiz

ODA SERVİSİ, TRANSFER HİZMETİ, VIP Card

Oda Servisi

Odanızın konforunda ziyafet.. Kemerlihan Deluxe Hotel, 24 saat oda servisi hizmetiyle misafirlerini şımartıyor. Size sadece odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.. Odanızdan çıkmanıza hiç gerek kalmadan, tüm ihtiyaçlarınızı oda servisimize iletin; siparişiniz, güler yüzlü çalışanlarımız tarafından en hızlı şekilde odanıza servis edilsin. Odanızda almak istediğiniz kahvaltı için oda servisi fiyatları uygulanmaktadır. HOUSE KEEPING HİZMETLERİ Odanızda rahatsız edilmek istemiyorsanız, kapınızın dışına “Rahatsız Etmeyiniz” kartını asınız. Telefon ile rahatsız edilmek istemiyorsanız lütfen santral veya resepsiyonla iletişime geçiniz. Odanızın temizlenmesini istiyorsanız lütfen temizlik kartınızı kapı koluna asmayı Unutmayınız.

Transfer Hizmeti

7 / 24 Transfer Hizmetimizle, Kapıda bekleyen özel araç ve profesyonel şoför ile hızlı, problemsiz, lüks havalimanı, Beach ve Night Club transferleri. Havalimanına indiğinizde kapıda sizi üzerinde isminizin bulunduğu tabela ile karşılayacak olan personelimiz, kapıda bekleyen özel aracınıza kadar size eşlik edecek ve keyifli yolculuğunuza en kısa zamanda başlamanızı sağlayacak. Ya da özel şoförünüz havalimanına gitmeniz için tam vaktinde kapınızda hazır bulunacak. Yorucu bir uçak yolculuğundan sonra ya da uçuşunuza yetişme acelesi içinde, en yüksek kalitedeki hizmetimizle, son model konforlu araçlar içinde, siz gazetenizi okuyup istediğiniz tür müziği dinlerken, gideceğiniz güzergahı önceden analiz etmiş olan ekibimiz, mümkün olan en kısa sürede yolculuğunuzu güven içinde tamamlamanızı sağlayacak.

VIP Card

Kemerlihan Deluxe Hotel, Vip Card Uygulamasıyla Siz tatilcilerin yanında. Bu Kart Çeşme Yarımadası Sınırları içerisinde yer alan Anlaşmalı olduğumuz Cafe, Restoran, Bar, Disco ve Beach Clublar’da geçerlidir. ( Anlaşmalı Bulunduğumuz İşletmeleri Bizi Arayarak Öğrenebilirsiniz) Otelimizde Konaklayan Misafirlerimize Özel olarak sunulan vip card ile Çeşme bölgesindeki anlaşmalı beach clublara tatiliniz süresince ücretsiz giriş yapabilir veya yine anlaşmalı beach club’lara giriş ücreti üzerinden uygulanacak olan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Otel giriş işlemleri esnasında bir defaya mahsus olmak koşuluyla 25 TL Ödeyerek Vip Kartınızı Tatil Boyunca Kullanabilirsiniz.

İyi Tatiller !